O MNIE  |  OFERTA  |  GALERIA  |  LINKI  |  KONTAKT  |  KSIĘGA GOŚCI

Nazywam się Marek Morawski. Od dziecka przebywam z psami, do których miłość zaszczepili mi moi rodzice. Kocham wszystkie psy, a one odwzajemniają mi tą miłość. Już jako mały chłopiec chodziłem na wystawy i poznawałem wszystkie rasy. Otaczałem się także książkami na ich temat. Do dziś mam bogatą bibliotekę kynologiczną.

Karierę psiego fryzjera rozpocząłem na początku lat 80-tych. Gościłem wtedy często na wystawach i obserwowałem jak są przygotowywane różne rasy. Nawiązywałem także kontakty z psimi fryzjerami i hodowcami. Od nich wiele się nauczyłem. Gdy juz opanowałem mniej więcej tajniki zawodu, zgłosiłem się do Związku Kynologicznego i tam zdałem egzaminy ze strzyżenia różnych ras u sędziów kynologicznych.

Obecnie jestem właścicielem zakładu znajdującego się w osobnym, specjalnie do tego celu przygotowanym budynku. Prowadzę go samodzielnie od 1990 roku.

Radzę sobie doskonale z każdym psem. Nie stosuję szubieniczek, środków odurzających, ani narkozy. Wolę, aby w trakcie strzyżenia obecny był jego Właściciel. Dzięki temu pies nie musi przeżywać dodatkowego stresu.

Mam juz wielu stałych klientów, którzy przyjeżdżają do mnie z kolejnymi psami od lat.
Moim zakładem zainteresowała się również prasa kynologiczna. Poniżej zamieszczam skan jednego z artykułów.

Zapraszam serdecznie do mojego zakładu.

- Webm@ster - Copyright © 2008 -  Marek Morawski - Profesjonalne strzyżenie psów

statystyka

up